hakanyalcin.net toplantıları

Bu toplantılar aklıma nereden geldi ?

Sektörümüz dahilinde biliyorsunuz ki toplantılarımız , seminerlerimiz , meeting lerimiz , cafe hour ‘ larımız eksik olmaz . Bende bu sektörde çevrem genişledikçe zaman zaman , bazı kişileri bir araya getirmenin onlar açısından faydalı olacağını düşünmeye başladım .

İnsanları birbirleri ile tanıştırarak, kendilerine yeni kapılar açabilmelerine yada çözmekte zorlandıkları noktalarda o konuda tecrübeli kişilerden istifade etmelerine yol açmak amacındaydım.

Geçtiğimiz günlerde bu toplantı işini biraz daha sistematik bir hale getirmenin daha mantıklı olabileceğini düşündüm ve ilk toplantımızı dün ( 17 nisan çarşamba ) Mecidiyeköy de güzel bir mekanda hoş bir sohbet ile gerçekleştirdik .

Ben ilk toplantıyı biraz zamansız düzenledim yani haberini insanlara geç verdim bundan dolayı katılmak isteyipte katılamayanlar oldu.

Bir sonraki toplantı Mayıs ayında

Bir sonraki toplantı da sayımız daha fazla olacak ve henüz tarihini belirlemedim . (asıl  isteğim her zaman ; verimlilik sayıdan fazla olsun. ) Muhtemelen Mayıs ayı içerisinde yapmayı düşündüğüm toplantıya sizde gelmek isterseniz  , bana e-mail adreslerinizi gönderebilirsiniz böylece size toplantıdan önce bilgi geçmiş olurum.

Saygılarımla

Hakan Yalçın
ben@hakanyalcin.net

Bu yazımı beğendiyseniz, RSS ile yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Gmail hesabınız varsa tüm beğendiğiniz siteler için Google Reader kullanabilirsiniz.

Sadece bir yorum var

  1. Bende katılmak istiyorum hakan 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E Ticaret © 2012, Tüm yazıların hak ve sorumluluğu Hakan Yalçın'a aittir.