Farkındalık !

Twitter0Facebook0Google+0

Dünden bugüne ve şu anda durduğum noktaya baktığımda değişen fikirlerimi net bir şekilde görebiliyorum . Aslında değişen fikirlerim değil e-ticaret sektörünün ta kendisi oldu .

Bu sektörde çalışan ve bu şekilde hayatını ikame ettiren birisi olarak sektörün kötü yanları ortaya koymak gerçekten hiç kolay olmuyor ama ben gerçekleri konuşmayı çok ama çok seviyorum .

Dijital hayata adım atın diye bas bas bağırdığım günlerden şimdi dikkat edin diyorum . Özellik e-ticaret ekseninde sesimi fazlaca yükseltiyorum .

Bende dahil siz okuyucularda yazılarımda , e-ticaret adına bir çok pozitif söz bulabilirsiniz ama günümüzde değişen bu ivme beni sektörde yaşanan başarısızlıkları açıkça ortaya koymaya itti diyebilirim .

Belli bir paranın devamlı döndüğü e-ticaret piyasasın da tabi ki yenecek ekmek var ama lütfen çok ama çok dikkatli olun , temkinli olun.

Hepimiz dikkatli olmalıyız .

Genç , heyecanlı aynı zamanda geleceğe dair fikirleri ve hayalleri olan genç girişimci arkadaşlar , olaylara daha dikkatli ve yakından bakarak ilerleyiniz.

 

Bu yazımı beğendiyseniz, RSS ile yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Gmail hesabınız varsa tüm beğendiğiniz siteler için Google Reader kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E Ticaret © 2012, Tüm yazıların hak ve sorumluluğu Hakan Yalçın'a aittir.