Amacım Sektöre Köstek Olmak, Olamaz !

Twitter0Facebook0Google+0

Değerli arkadaşlarım ,

Son zamanlarda e-ticaret değerlendirmelerimde belkide bugüne kadar pek söylenmeyenleri dile getirmeye başladım . Sanırım bu bir kısım sektör dişlisinin gıcırdamasına yol açtı .

Bu sektörde ki heyecanımı ve pozitif anlamda katmak istediklerimi bir ben biliyorum birde beni anlayanlar . Bu ülkeye yabancı yatırımcının gelmesi , gençlerin girişimcilik ruhu ile hareket etmesi ve benzeri bir çok pozitif ivme beni gönülden çok sevindiriyor.

Öte yandan bizzat ve dolaylı yollardan şahit olduğum bir çok sorunu, başarısızlığı , yanlışları ve eğrileri de dile getirmek benim boynumun borcu çünkü ancak bu şekilde daha güzel bir pazara sahip olabiliriz.

Sektörel baskı yüzünden bazı sitelerden kaldırılan yazılar var ; onları şimdilik burada belirtmiyorum ama üzülüyorum. Belki bana da yakında direkt yada dolaylı yoldan baskılar gelebilir.

733911_10151546951490990_797738002_n

Geçmişteki yazılarımda olduğu gibi gelecekteki yazılarımda da dijital pazarı her zaman destekleyici ve yol gösterici yazılarım olacaktır yani olumsuzluklara kafaya takmış vaziyette değilim . Durumlardan herkes payına düşeni pek tabi almalı ama yaptığım  eleştirilerin , aslında  ” yapıcı ” olduğunu düşünmenizi rica ediyorum.

braveheart

 

Saygı , sevgi ve selamlarım ile…

Hakan YALÇIN

 

 

Bu yazımı beğendiyseniz, RSS ile yeni yazılarımdan haberdar olabilirsiniz. Gmail hesabınız varsa tüm beğendiğiniz siteler için Google Reader kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E Ticaret © 2012, Tüm yazıların hak ve sorumluluğu Hakan Yalçın'a aittir.